$535 USD

CZK11,500

  • Type
    Apartment
  • Home/Lot size
    36m²
The details

Property features

Key features

  • On Street

Construction details

  • Building condition: New New Construction

Other features

  • Property features: Balcony Elevator Cellar Parking
  • Heating system: Heated Floor

Area

  • Property size: 36m²

Description

V zastoupení majitelů nabízím k pronájmu krásný nový byt o dispozici 1+kk a ploše 36 m² s balkonem o výměře 6 m² a sklepní kójí o výměře 3 m². Byt se nachází v novostavbě Rezidence Klement na ulici Kotkova ve Znojmě.
Jedná se o nadstandartní bydlení nedaleko centra Znojma v polyfunkčním domě, v pěší vzdálenosti od obchodních domů Albert a Lidl, stejně tak i na autobusové nebo vlakové nádraží. Atraktivitu tohoto bytu charakterizuje nejen architektonické řešení bytového domu, ale i blízkost centra a Vídeňské třídy, což zajišťuje bezproblémovou dostupnost do Vídně i do Brna.
Byt se nachází v 5. NP s okny a balkonem orientovanými na jihozápad. Je nabízen částečně vybaven: spotřebiči vybavená kuchyňská linka, vestavěná skříň v chodbě, koupelna s toaletou a sprchovým koutem. Byt disponuje i technickou místností, ve které se nachází bojler na ohřev vody a příprava na pračku. Byt je vytápěn elektrickým podlahovým topením a vybaven klimatizací. Majitelé nechají nainstalovat také předokenní žaluzie.
Výstup do patra zajišťuje krom schodiště i moderní výtah a je možné přímo v bytovém domě pronajmout garážové stání.
Cena nájmu je 11 500 Kč měsíčně + zálohy na energie 3 500 Kč.
Majitel požaduje kauci ve výši 3 měsíčních nájmů, tj. 34 500 Kč
Odměna RK je ve výši jednoho měsíčního nájmu + 21% DPH, tj. 13 915 Kč.
V případě zájmu Vás bytem ráda osobně provedu, neváhejte mě tedy kontaktovat.

This paragraph can be translated by Bing Translate. Translate

Location

Znojmo, Znojmo, Czech Republic