Klamoš, Hradec Králové, Tschechische Republik

Gelistet von CENTURY 21 OK Centrum
Grundstück zum Verkauf in Klamoš, Hradec Králové, Tschechische Republik steht derzeit zum Verkauf. Klamoš, Hradec Králové, Tschechische Republik ist für 222.559 $ gelistet. Wenn die Immobilie in Klamoš, Hradec Králové, Tschechische Republik nicht das ist, wonach Sie suchen, besuchen Sie https://www.century21global.com , um andere Ländereien zum Verkauf in Klamoš zu sehen.
Datum aktualisiert: 30.04.2025
222.559 $ USD
4.900.000 CZK
- Mindestverkaufsfläche5.657m²
Merkmale der Immobilie
Fläche
- Grundstücksgröße: 5.657m²
Beschreibung
Nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 5 657 m² v malebné vesnici Štít, součásti obce Klamoš. Tento pozemek je ideální pro výstavbu rodinného domu nebo jiné zástavby a nachází se v klidné lokalitě, která nabízí pohodlný přístup k městu. Pouhých 6 minut jízdy od Chlumce nad Cidlinou, což zajišťuje skvělou dostupnost veškeré občanské vybavenosti, škol, obchodů a dalších služeb.
Okolí pozemku je obklopeno krásnou přírodou, která nabízí skvělé možnosti pro aktivní trávení volného času. V blízkosti se nachází přírodní nádrž Štít, ideální místo pro koupání a relaxaci v letních měsících.
Pro ty, kteří rádi pozorují přírodu, je zde mokřadiště Pamětník.
Tato lokalita je skvělým místem pro ty, kteří hledají klidné a přírodní prostředí, přičemž mají městskou infrastrukturu na dosah. Pozemek nabízí nejen výbornou polohu, ale i široké možnosti pro výstavbu.
Pro více informací nebo prohlídku nás neváhejte kontaktovat.