Cikar, Kardašova Řečice, Jindřichův Hradec 37821, République Tchèque





Mise en vente par CENTURY 21 Corleon
La résidence Maison unifamiliale à vendre située à Kardašova Řečice, Jindřichův Hradec 37821, République Tchèque est actuellement en vente. Kardašova Řečice, Jindřichův Hradec 37821, République Tchèque est mise en vente au prix de0 $US. Cette propriété dispose de fonctionnalitésParking Couvert, Maison. Si la propriété située à Kardašova Řečice, Jindřichův Hradec 37821, République Tchèque ne satisfait pas à vos critères de recherche, consultez https://www.century21global.com pour voir d’autres Maisons unifamiliales en vente à Kardašova Řečice .
Date mise à jour: 26 juin 2025
0 $US USD
- TypeMaison unifamiliale
- Superficie de la résidence/du lot
160 m²
Caractéristiques de la propriété
Caractéristiques principales
- Parking Couvert
- Maison
Autres caractéristiques
- Caractéristiques de la propriété: Terrasse Cave Parking
- Garages: 1
Superficie
- Superficie de la propriété:
160 m² - Superficie du terrain/lot:
713 m²
Description
Hledáte nemovitost v klidné a příjemné krajině v okolí Kardašovy Řečice ? Hledáte polosamotu, dům, který by vám umožnil soukromí a realizaci nápadů ?
Dovolujeme si vám nabídnout ke koupi rodinný dům se zahradou v oblasti, kde se nachází velké množství rybníků, v osadě Cikar, která je součástí města Kardašova Řečice. Celková výměra pozemků je 713m2, včetně zastavěné plochy a nádvoří 381m2. Obytná část o dispozici 3+1 a ostatní budova spolu tvoří uzavřený dvůr, který nabízí naprosté soukromí. Rodinný dům je obytný a nabízí možnost úpravy dispozice a interiér podle své vize. Nad obytnou částí je obytné podkroví a půdní prostor, která se přímo nabízí pro půdní vestavbu. Nemovitost je napojena na inženýrské sítě, elektřina, vytápění je řešeno kotlem na tuhá paliva, zdroj vody je řešen vlastní studnou, odpad septikem. Okolí nabízí mnoho romantického klidu a harmonie kde si můžete odpočinout od městského ruchu, načerpat novou energii, využít čas pro klidný odpočinek. Nedaleko je zámek Jemčina, hezké místo pro dovolenou, turistiku, cyklistiku, houbaření, rybaření, nebo pro další, jiné využití. Veškerá občanská vybavenost je dostupná v nedaleké Kardašově Řečici. Rádi vás nemovitostí provedeme a podáme veškeré informace, zajistíme vám také financování, dle vašich požadavků přímo na míru i včetně odhadů a pojištění. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat, prohlídku doporučuji a budu se na vás těšit.