1, Na Petynce, Praha, Území Hlavního Města Prahy 16900, République Tchèque





Mise en vente par CENTURY 21 4fin Reality
La résidence Appartement à louer située à Praha, Území Hlavního Města Prahy 16900, République Tchèque est actuellement en location.Praha, Území Hlavního Města Prahy 16900, République Tchèque est mise en vente au prix de1 301 $US.Cette propriété dispose de fonctionnalitésSur Rue, Appartement .Si la propriété située à Praha, Území Hlavního Města Prahy 16900, République Tchèque ne satisfait pas à vos critères de recherche, recherchez Území Hlavního Města Prahy pour voir d’autres Appartements en location à Praha .
Date mise à jour: 2 août 2025
1 301 $US USD
28 000 CZK
- TypeAppartement
- Superficie de la résidence/du lot
77 m²
Caractéristiques de la propriété
Caractéristiques principales
- Sur Rue
- Appartement
Détails sur la construction
- État du bâtiment: Bon
Autres caractéristiques
- Caractéristiques de la propriété: Terrasse Cave Parking
- Système de chauffage: Chauffage Par Le Sol Chauffage Au Gaz
Superficie
- Superficie de la propriété:
77 m²
Description
V jedné z nejmalebnějších částí Prahy – ve Střešovicích – nabízíme k pronájmu byt, který má atmosféru i příběh. Nachází se v přízemí řadového činžovního domu z roku 1919, jehož autorem je renomovaný architekt Alois Masák. V domě jsou pouze tři byty a bydlení zde tak nabízí výjimečné soukromí, téměř rodinnou atmosféru.
Samotný byt má dispozici 3+1 a podlahovou plochu cca 77 m². Dva prostorné pokoje směřují na jih do ulice Na Petynce, kuchyně a třetí pokoj pak do klidného dvora. Součástí bytu je poměrně prostorná předsíň se staršími vestavěnými skříněmi, další úložný prostor najdete i v ložnici. Kuchyně je vybavena velmi praktickou, i když již několik let užívanou linkou. Významným benefitem je oddělená spíž.
Byt prošel během posledních deseti let citlivou rekonstrukcí, která přiblížila moderní komfort se zachováním původního charakteru bytu:
– byla zcela rekonstruována koupelna a toaleta,
– do všech obytných místností bylo instalováno podlahové vytápění,
– vytápění a ohřev vody zajišťuje nový plynový kotel.
Za domem se nachází klidná společná zahrada, která je obyvatelům domu plně k dispozici – ideální pro odpolední kávu, čtení nebo jen chvíli klidu a posezení. Další úložný prostor je případně možný ve společném sklepě domu.
Celý dům je nekuřácký a hledáme nájemce, který bude sdílet vzájemný respekt k tomuto místu i svým sousedům. Dlouholetými obyvatelkami domu jsou také dvě přítulné kočky paní majitelky, které považují dům za svůj domov – z toho důvodu není možné mít v bytě další zvíře.
Lokalita Střešovice je mimořádně vyhledávána pro svou atmosféru – kombinaci klidu, zeleně, blízkosti centra i vynikající občanské vybavenosti. V okolí naleznete prestižní školy, školky, obchody. Výborné je dopravní spojení do centra. Během několika málo minut se ocitněte pěšky v okolí Pražského hradu nebo v Petřínských sadech.
Základní nájemné 28.000,- Kč + zálohy na služby dle počtu osob 650,-/os + převod energií (plyn 2.500,- Kč, elektřina 1.200,- Kč). Vratná kauce majiteli ve výši 35.000,- Kč + provize RK. Byt je ihned k dispozici.
Emplacement
© 2025 CENTURY 21® Real Estate LLC. All rights reserved. CENTURY 21®, the CENTURY 21® Logo and C21® are registered service marks owned by CENTURY 21® Real Estate LLC. CENTURY 21® Real Estate LLC fully supports the principles of the Fair Housing Act and the Equal Opportunity Act. Each office is independently owned and operated. Listing Information is deemed reliable but is not guaranteed accurate.

L’ensemble des annonces immobilières publiées ici observent le Federal Fair Housing Act, qui rend illégal la mention de toute « préférence, limitation ou discrimination en raison de l’origine ethnique, de la couleur de peau, de la religion, du sexe, du handicap, du statut familial ou de l’origine nationale, ou l’intention de formuler une telle préférence, limitation ou discrimination ». Nous ne tolèrerons intentionnellement aucune annonce immobilière qui enfreindrait la loi. Chaque personne est informée que l’ensemble des annonces immobilières parues observent l’égalité des chances.