prap. Fr. Vrzala, Senice Na Hané, Olomouc, チェコ共和国

prap. Fr. Vrzala, Senice Na Hané, Olomouc, チェコ共和国
prap. Fr. Vrzala, Senice Na Hané, Olomouc, チェコ共和国
prap. Fr. Vrzala, Senice Na Hané, Olomouc, チェコ共和国
prap. Fr. Vrzala, Senice Na Hané, Olomouc, チェコ共和国
prap. Fr. Vrzala, Senice Na Hané, Olomouc, チェコ共和国

CENTURY 21 K&L Realityによるリスティング

Senice Na Hané, Olomouc, チェコ共和国の販売中の ホーム は現在売り物件としてリスティングされています。 Senice Na Hané, Olomouc, チェコ共和国は $499,501 で売り出されています。 この物件には次の特徴があります:オープンパーキング, 住宅。 Senice Na Hané, Olomouc, チェコ共和国の物件がご希望に添わない場合、 https://www.century21global.com で、 Senice Na Hané にある販売中の他の 住宅をご覧ください

更新日: 2025/07/02

$499,501 USD

CZK10,490,000

  • 家屋/敷地面積
    137 m²
詳細

物件の特徴

主な特徴

  • オープンパーキング
  • 住宅

建物の詳細

  • 建築年: 2023
  • 建物の状態: 新しい 新築

他の特徴

  • 物件の特徴: テラスハウス 駐車場

広さ

  • 物件の広さ: 137 m²
  • 土地/分譲地の面積: 587 m²

物件の概要

Představujeme Vám k prodeji exkluzivní novostavbu v obci Senice na Hané, reprezentující moderní architektonický koncept spojený s prvotřídními materiály a technologiemi.
Jedná se o čtyřpokojový třípodlažní dům s otevřeným obývacím prostorem nad kuchyní a výhledem do zahrady v úsporné třídě B, dokončený a zkolaudovaný v roce 2023. Projekt domu byl zpracován architekty z ateliéru Tři.čtrnáct.
Při vstupu z ulice se nachází exteriérová chodba, vedoucí na zahradu a zároveň i do domu. Dispozice zahrnuje vstupní zádveří s šatními skříněmi, prosklenou kuchyni s otevřeným stropem, jídelnou a vstupem na terasu, dále koupelnu se sprchovým koutem a komoru s úložným prostorem.
Schodiště vás zavede do druhého nadzemního patra s otevřeným obývacím prostorem, technickou místností a dětským pokojem s vestavěnou skříní. V podkroví, tedy třetím patře tohoto domu naleznete druhý dětský pokoj s velkým střešním ateliérem a šatnou, ložnici s rozsáhlou vestavnou skříní a druhou koupelnu.
Pro úsporu energie je dům vybaven tepelným čerpadlem, sloužícím k vytápění a ohřevu vody, a také systémem rekuperace pro efektivní výměnu vzduchu. Dům je navíc ale také v obývacím pokoji vybaven designovými krbovými kamny zn. Jotul.
Interiérové prvky nesou razantní podpis kvality, včetně masivních prvků z jasanu, bezzárubňových dveří s křídly z masivního dřeva v laku a kuchyňské linky taktéž v laku. Vybavení kuchyně zahrnuje spotřebiče od značky Siemens, desku z umělého kamene a podlahy z polyuretanu. Koupelna disponuje prvky od špičkových výrobců, jako je keramika Laufen, sprchová zástěna od Huppe a baterie od Hans-Grohe.
Dům je vybaven izolací z PUR pěny, protihlukovými předstěnami a příčkami (systém Rigips). Střecha je osazena velkoformátovými střešními ateliéry z hliníku, včetně odrazové úpravy, motorů pro pohodlné otevírání a screen rolety na jižní straně, zajišťující optimální komfort a efektivitu.
Exteriér domu zaujme terasou z kvalitního sibiřského modřínu, plotem s prémiovou lazurou, zahradním domkem a přípravou pro přístřešek na auto. K domu je navíc zpracovaný i projekt od zahradního architekta. Díky využívání nízkoenerg. štítku a inovativních technologií dochází k výraznému snížení měsíčních životních nákladů. Tato kombinace umožňuje udržet měsíční výdaje pod hranicí 3000 Kč. Dům bude ideální volbou pro ty, kteří hledají spojení moderního bydlení s klidem okolní krajiny, nese v sobě harmonickou kombinaci moderní architektury, energ. efektivity a nadstandardního vybavení.
Tato nemovitost se nachází v obci s veškerou občanskou vybaveností, včetně školy, školky, obchodu, sportoviště i pošty. Dostupnost na dálnici a do Olomouce je na dosah. Na tuto nadstandardně vybavenou nemovitost je možné využít financování za nejvýhodnějších podmínek se snižováním úrokové sazby.
Pokud jste tedy vždy snili o domově, který spojuje nejmodernější technologie se špičkovými materiály a luxusem, máme pro vás jedinečnou příležitost!

この段落はBing翻訳で翻訳できます。

場所

Senice Na Hané, Olomouc, チェコ共和国
Map preview

© 2025 CENTURY 21® Real Estate LLC. All rights reserved. CENTURY 21®, the CENTURY 21® Logo and C21® are registered service marks owned by CENTURY 21® Real Estate LLC. CENTURY 21® Real Estate LLC fully supports the principles of the Fair Housing Act and the Equal Opportunity Act. Each office is independently owned and operated. Listing Information is deemed reliable but is not guaranteed accurate.

Equal Housing Opportunity

ここに広告されるすべての不動産は、連邦公正住宅法の対象であり、「人種、肌の色、宗教、性別、障害、家族形態、出身国による優遇、制限、差別、またはそのような優遇、制限、差別を行う意図」を広告することは違法となります。 当社は、法律に違反するような不動産広告を、違法と知りながら受け入れることはありません。広告に掲載される住居はすべて機会均等に基づいて提供されるものであることを、すべての人に通知いたします。