Okoř, Praha-západ 100 00, 체코

Okoř, Praha-západ 100 00, 체코
Okoř, Praha-západ 100 00, 체코
Okoř, Praha-západ 100 00, 체코
Okoř, Praha-západ 100 00, 체코
Okoř, Praha-západ 100 00, 체코

CENTURY 21 Stereo Reality에서 추가했습니다

Okoř, Praha-západ 100 00, 체코 내 판매용주택이(가) 현재 판매용입니다.Okoř, Praha-západ 100 00, 체코이(가)US$566,170(으)로 추가되었습니다.이 부동산은노천 주차장, 실내 지정 주차장, 주택은이(가) 특징입니다.Okoř, Praha-západ 100 00, 체코 내 부동산이 마음에 들지 않는다면, https://www.century21global.com 을(를) 방문하여 다른 Okoř 내 판매용 주택을(를) 찾아보세요

업데이트된 일자: 2025. 7. 9.

US$566,170 USD

CZK12,000,000

  • 집/대지 크기
    280 m²
상세 정보

부동산 사양

주요 사양

  • 노천 주차장
  • 실내 지정 주차장
  • 주택은

건축 상세정보

  • 건축 연도: 1649

기타 사양

  • 부동산 사양: 주차장

지역

  • 부동산 크기: 280 m²
  • 땅/대지 크기: 1,058 m²

묘사

V rámci našeho All inclusive servisu vám ke koupi nabízíme unikátní nemovitost v obci Okoř - v místě, kde jde historie ruku v ruce s přírodou. Jedná se o historickou stavbu z roku 1646, jejíž architektonické prvky plně odpovídají baroknímu stylu, typickému pro český venkov 17. století.
Zastavěná plocha patrového domu činí 181 m2, užitná plocha pak 276 m2. K domu náleží také dvě zahrady o celkové rozloze 1058 m2 - obě zahrady mají bránu pro vjezd autem. Horní zahrada je osázena živým plotem ze stálezelených bobkovišní. Pozemek je oplocený a přímo sousedí s rozlehlým smíšeným lesem, jeho spodní oplocenou hranici lemuje potok, ze kterého je veden vývod pro závlahu zahrady. Objekt sám leží mimo záplavové území.
Dům je určený k finální rekonstrukci. V přízemí se nachází velkorysá a stylová vstupní hala s obývacím prostorem, dominantním krbem, jídelnou, kuchyní a koupelnou. Unikátním detailem je zde podlaha ze sliveneckého mramoru, který zdobí třeba Svatovítskou katedrálu, Národní divadlo nebo Národní muzeum. V prvním patře jsou 3 samostatné pokoje a další 2 koupelny (jedna s přímým výhledem na zříceninu hradu). Vytápění domu je plánováno elektrickými akumulačními kamny + krbem). Z přízemí vystoupíte na udržovanou zahradu s kamennou terasou, odkud je neopakovatelný výhled na zříceninu hradu.
Objekt prošel několika fázemi rekonstrukce - v 90. letech byl v původních kamenných zdech postaven cihlový objekt, čímž vznikla účelná izolační mezera. Ventilačními průduchy je izolována také podlaha v přízemí. V roce 2018 byla rekonstruována a izolována střecha stavby. Do objektu je přiveden plyn, elektřina a vodu ze studny na pozemku (obec Okoř nemá veřejný vodovod). Odpadní vody jsou řešeny septikem na zadní části zahrady.
Obec Okoř se nachází nedaleko Prahy - snadné dopravní spojení s Prahou je možné autem i příměstskými autobusy, které staví 3 minuty chůze od domu a jezdí ke stanici metra Dejvická nebo Bořislavka. Za 10 minut je možné autem dojet na letiště Václava Havla v Ruzyni. Přímo kolem domu vede oblíbená cyklostezka 0078 spojující Okoř s pražskými Dejvicemi. Kompletní občanskou vybavenost zajišťují nedaleké Velké Přílepy, které jsou od obce vzdálené jen pár minut. Zde je pro spokojený život dostupný praktický lékař, základní škola a mateřské školy, restaurace, bary, obchody, služby, rehabilitační centrum, knihovna, kino apod. Další větší města - ve vzdálenosti 9 km severovýchodně se nachází město Kralupy nad Vltavou, 11 km západně město Kladno. Přímo v obci Okoř fungují restaurace nebo oblíbená cukrárna.
Pokud vás tato originální nemovitost zaujala, ozvěte se naší makléřce a domluvte se na termínu své nezávazné prohlídky domu. Autentitcita a genius loci tohoto místa je totiž nepřenosný...

본 문단은 Bing 번역으로 번역할 수 있습니다.

위치

Okoř, Praha-západ 100 00, 체코

© 2025 CENTURY 21® Real Estate LLC. All rights reserved. CENTURY 21®, the CENTURY 21® Logo and C21® are registered service marks owned by CENTURY 21® Real Estate LLC. CENTURY 21® Real Estate LLC fully supports the principles of the Fair Housing Act and the Equal Opportunity Act. Each office is independently owned and operated. Listing Information is deemed reliable but is not guaranteed accurate.

Equal Housing Opportunity

광고된 모든 부동산 매물은 연방 공정 주택법(Federal Fair Housing Act) 적용 대상으로, '인종, 피부색, 종교, 성별, 장애, 가정 내 상황, 출신 국가로 인한 선호, 제한, 차별 또는 그러한 선호, 제한, 차별을 하려는 의도'를 광고하는 것은 불법입니다. 당사는 해당 법을 위반하는 부동산 광고를 고의로 수락하지 않습니다. 이로써 모든 사람은 광고된 모든 매물이 평등한 기회를 바탕으로 이용 가능하다는 사실을 알려드립니다.