Svojetická, Louňovice, Praha-východ 25162, 체코





CENTURY 21 Real Servis에서 추가했습니다
Louňovice, Praha-východ 25162, 체코 내 판매용주택이(가) 현재 판매용입니다. Louňovice, Praha-východ 25162, 체코이(가)US$497,590(으)로 추가되었습니다. 이 부동산은노천 주차장, 주택은이(가) 특징입니다. Louňovice, Praha-východ 25162, 체코 내 부동산이 마음에 들지 않는다면, https://www.century21global.com 을(를) 방문하여 다른 Louňovice 내 판매용 주택을(를) 찾아보세요 。
업데이트된 일자: 2025. 6. 26.
부동산 사양
주요 사양
- 노천 주차장
- 주택은
건축 상세정보
- 건축 연도: 1956
기타 사양
- 부동산 사양: 지하실 주차장
- 난방 시스템: 개스 방열기
지역
- 부동산 크기:
110 m² - 땅/대지 크기:
910 m²
묘사
Exkluzivní nabídka. Nabízíme ke koupi rodinný dům, polohou v klidné oblasti původní zástavby rodinnými a rekreačními domy obci Louňovice, na samém okraji přírodní rezervace Voděradské bučiny. Jedná se o samostatně stojící, dvoupodlažní (přízemí a obytné podkroví) dům obdélníkového půdorysu s přístavbou, o dispozici 5+kk a podlahové ploše 110 m2.
V přízemí se nachází zádveří, obývací pokoj s jídelnou a kuchyňským koutem, dále pokoj využívaný jako ložnice. Z obývacího pokoje je přístupné po lomeném schodišti obytné podkroví, které nabízí 3 samostatné pokoje a WC. V přízemí je zároveň koupelna (sprchový kout, umyvadlo), technická místnost a samostatné WC.
Dům prošel v roce 2002 rekonstrukcí vnitřních prostor včetně realizace přístavby. Konstrukce domu je cihlová bez zateplení, okna dřevěná, v patře plastová, střešní krytina kanadský šindel. Vytápění zajišťuje plynový kotel s rozvodem do radiátorů, teplou vodu kombinovaný bojler. Zajištění domu je mechanické. Jako podlahové krytiny jsou použity keramická dlažba, linoleum a koberce.
Z inženýrských sítí je zaveden vodovod, elektřina, kanalizace a plyn. Na pozemku je k dispozici studna.
Na pozemku se zároveň nachází zděná, částečně podsklepená kůlna, která je vnitřně rozdělena na úložné prostory a sklep. Zahrada je rovinatá, relaxační.
Obec Louňovice se nachází na východním okraji Prahy mezi obcemi Mukařov a Jevany. Školy a školky jsou dostupné v místě nebo v blízkých Říčanech, dopravní dostupnost autem i autobusem.
Pro více informací nebo dojednání prohlídky kontaktujte makléře.